Obveščamo vas, da lahko učenci oziroma njihovi starši, na podlagi Pravilnika o šolskem koledarju, spričevala prevzamejo v času od zaključka pouka do 30. junija in od 16. do 20. avgusta tekočega šolskega leta in sicer med 8.00 in 12.00 v tajništvu šole.




