Novice
-
ZAKLJUČNA EKSKURZIJA V ZOO
3. 6. smo tretješolci obiskali ZOO v LJ. Čeprav je celo pot “lilo kot iz škafa”, nam je bilo vreme cel čas obiska naklonjeno. Ogledali smo si živali v živalskem vrtu. Posebej všeč sta nam bila mladič žirafe in morski lev. V notranjih prostorih smo pa izvedeli tudi kar nekaj stvari o žuželkah in kačah. Za konec smo obiskali še trgovinico s spominki, ki nas bodo tudi doma spominjali na čudovito preživet dan.
-
TRETJEŠOLCI NA OBISKU PRI ČEBELARJIH
V sredo, 17. 6. smo se tretješolci odpravili na obisk k čebelarstvu Žvikart. Tam smo poskušali različne vrste medu, si ogledali čebele skozi steklo ter raziskali proizvodnjo medu. Na koncu smo se posladkali še z odlično medeno limonado ter medenjaki.
-
Anglija
Učenci in učenke so varno prispeli v Anglijo in si že ogledujejo znamenitosti Londona.
-
Zaključna ekskurzija devetošolcev
Devetošolci so 28. maja 2026 preživeli čudovit dan na slovenski obali. Izlet, ki ga je organizirala turistična agencija Kultrip, je bil poln sonca, smeha, zabave in nepozabnih doživetij. Po prihodu na Primorsko smo se najprej ustavili v Izoli in se vkrcali na ladjico. Odpluli smo v Mesečev zaliv in med vožnjo uživali v pogledu na mogočne kllife. Kmalu je bil čas za kopanje, zato smo se osvežili v prijetno toplem morju. Sledile so športne aktivnosti – vožnja s kajaki, supi in pedalini. Del učencev se je preizkusil v različnih vodnih športih, drugi pa so čas izkoristili za kopanje, sončenje, odbojko […]
-
-
-
-
-
-




